Telefon
WhatsApp

FHS DİZAYN PASLANMAZ MAK.MÜH. bir İmalat, Taahhüt ve Proje Yönetim şirketidir.

FHS DİZAYN PASLANMAZ ’ın kuruluş amacı; yüksek teknolojiyi uygun maliyetlerle birleştirerek, müşterilerinin özel ihtiyaçlarına cevap verebilen bir müşteri memnuniyeti modeli oluşturmaktır.

FHS DİZAYN PASLANMAZ Taahhüt Grubu bünyesinde; Toz ve sıvı Deterjan üretim tesisi ,Petrol Üretim, Dolum ve Depolama Tesisleri, Rafineriler, Kuvvet Santralları, Enerji Yatırımları, Kimya / Petrokimya Tesisleri ve Endüstriyel Tesisler için Taahhüt, Mekanik Montaj, Borulama, Elektrik ve Enstrümantasyon işlerinde Üstlenici olarak hizmet verilmektedir.

FHS DİZAYN PASLANMAZ Proses Ekipmanları bölümü bünyesinde; Basınçlı Kaplar, Reaktörler, Karıştırma Sistemleri, Isı Eşanjörleri, Depolama Tankları, Muhtelif Proses Ekipmanları ve Modüler Skid üretimlerinde İmalatçı olarak hizmet verilmektedir.

Üretimlerimiz ve hizmetlerimiz Uluslararası Standartlar ve Kalite Yönetim Sistemleri’ne uygun olarak gerçekleştirilmektedir.

FHS DİZAYN PASLANMAZ ; geniş müşteri portföyü için aşağıda belirtilen endüstriyel hizmetleri sunmaktadır:

+ Detay Dizayn
+ Satınalma ve Lojistik
+ Mekanik Montaj
+ Borulama İmalat ve Montaj
+ İnşaat,
+ Elektrik,
+ Enstrümantasyon
+ Otomasyon
+ Devreye Alma
+ Proje Yönetimi

Bu hizmetler EPC (Mühendislik - Satınalma - Montaj) veya EPCM (Mühendislik – Satınalma - İnşaat Yönetimi) veya Müşteri talep ve stratejileri doğrultusunda farklı kontrat yöntemleri ile verilebilmektedir.


FHS DİZAYN PASLANMAZ ’ın müşteri stratejisine esnek yaklaşımı ile sadece Montaj işlerinin üstlenilmesinden Anahtar Teslimi Taahhüt’e kadar hizmet verilmekte, iş disiplinlerinin veya sözleşme kapsamının gerektirdiği hallerde Ortak Girişim veya Konsorsiyum oluşumları sağlanabilmektedir.