Saha Tankları İnşaatı

Şirket içi Mühendislik ve Tasarım Yetenekleri
FHS DİZAYN PASLANMAZ ÇELİK A.Ş'nin tasarım ofisi, deneyimli profesyonel mühendislerden oluşan bir ekibin müşterilerinin projelerini tasarladığı ve denetlediği Türkiyede'dir.

Tasarım ekibi müşterilerinin satın alma siparişinin tarafından belirtildiği gibi API, ASME, EN, DIN, ISO ve GOST de dahil olmak üzere pek çok standartları ile çalışır.

Onlar doğrulanmış akım bilgisayar destekli mühendislik (CAE) ve bilgisayar destekli tasarım (CAD) yazılım programları kullanılarak desteklenir.

Tipik: - ETank - API-650, API-620, API-653, UL-142, API-2000, ve ASME/ANSI B96.1'i kapsayan bir tank tasarım yazılım programı.

Mühendislik Tasarımı
PV Elite – Bu, mühendise basınçlı kapların ve ısı eşanjörlerinin tasarımını, analizini ve değerlendirmesini doğru ve hızlı bir şekilde üstlenmesi için araçlar sağlar. Yüksek kuleler ve yatay kaplar ASME, PD 5500, UBC, EN-13445, API-579 ve Kaynak Araştırma Konseyi gibi en son standartlara göre analiz edilebilir.

COMPRESS – Bu, ASME Bölüm VIII, Bölüm 1 veya Bölüm 2 kurallarına uygun basınçlı kapların ve TEMA, UHX kurallarına göre ısı eşanjörlerinin tasarımında kullanılır.

Tasarımı kontrol etmek ve devam eden projeyi kontrol etmek için kullanılabilen 3B tesis tasarım yönetimi programı. Boru izometrikleri, malzeme kalkış raporları, kaynak sayısı raporları üretebilir, 'boruların kablo kanallarına çarpması' veya 'geçiş yollarına çıkıntı yapan destek elemanları' gibi çakışmaları vurgulayabilir, imalata/inşaata yardımcı olmak için patlatılmış alt montaj çizimleri yapabilir ve aşağıdakilere izin verir: çizimleri AutoCAD'e indirmek.

Boru Akışı – Birden fazla besleme ve boşaltma tankı, seri veya paralel olarak birden fazla pompa ve birden çok boru boyutu ve bağlantı parçası bulunan açık veya kapalı döngü boru ağlarındaki sıvı akışını hesaplar.


2023-11-07