Anahtar Teslim Taahhüt İşleri

Anahtar Teslim Taahhüt İşleri

FHS DİZAYN PASLANMAZ ÇELİK A.Ş , müşterilerinin ihtiyaç duyduğu projelerinde; mühendislik, tedarik, imalat, inşaat, montaj ve devreye alma disiplinlerinde anahtar teslimi “EPC” hizmet sunmaktadır.

FHS DİZAYN PASLANMAZ ÇELİK A.Ş , müşterilerinin kontrat stratejilerine mutlak uyumluluk sağlar. Bu bağlamda geliştirilen bir projenin “E” (engineering) Mühendislik kısmını, “P” (procurement) Tedarik kısmını, “C” (construction) Montaj kısmını, ayrı ayrı veya birlikte üstlenebilir. Bu sayede müşterilerinin kontrat stratejilerine göre en verimli anlaşma zeminin oluşmasını sağlar.

FHS DİZAYN PASLANMAZ ÇELİK A.Ş , iş yapımında karşılaşacağı sorunları en aza indirebilmekte; kalite, iş güvenliği ve iş programı önceliklerini başarıyla yerine getirebilmektedir. Kullandığı bu metotlar sayesinde FHS DİZAYN PASLANMAZ ÇELİK A.Ş, üstlendiği projeleri, kaliteli, güvenli ve iş programında gecikmeye mahal vermeden tamamlar ve her bir projenin, işverenine artı değer katabilmesi, devreye alınma ve operasyon süreçlerinde yapılacak harcamaların azaltılabilmesi için titiz bir çalışma yürütür.

FHS DİZAYN PASLANMAZ ÇELİK A.Ş , tüm taahütlerinde, yerel ve uluslararası mevzuat ve standartlardan doğan tüm gereklilikleri eksiksiz yerine getirmektedir. Müşterilerinin gereksinimlerine göre Amerikan, Avrupa veya diğer uluslararası normlarda projelere kolaylıkla adapte olabilmekte ve yüksek tecrübeye sahiptir.

“Sıfır Kaza” felsefesini benimseyerek çalışan FHS DİZAYN PASLANMAZ ÇELİK A.Ş , için öncelik her zaman çalışan güvenliği olmuştur. Uluslararası normların ve beklentilerin dahi ilerisinde kendi bünyesinde oluşturduğu işgüvenliği kitabını takip eden FHS DİZAYN PASLANMAZ ÇELİK A.Ş , insana ve çevreye en yüksek önemi vermektedir.


2023-11-07